ÖNCELİĞİMİZ - MİSAFİRİMİZ: COVID-19 BilgilendirmeX

YASAL UYARILAR

Ziyaret etmekte olduğunuz işbu web sitesi ve web sitesi içinde düzenlemiş olan tüm eserler Nish Otel’e ait olup, anılan web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirlenmektedir.

Nish Otel hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak Nish Otel web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Sitesi Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır.

Nish Otel herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Sitesi Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. Nish Otel kendi web sitesine veya herhangi bir web sitesi bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk Nish Otel‘e atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır.

Nish Otel, işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.
İşbu web sitesinde yazılı olan bilgiler hiçbir şekilde Borçlar Kanunu çerçevesinde teklif veya icap anlamında olmadığı için Nish Otel‘i bağlamamaktadır.

Telif Hakkı (Copyright)
İşbu web sitesi, web sayfasında yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı Nish Otel‘e aittir. Bu sitede yer alan ve yer alacak fotoğraf/resimler ve animasyonlar Nish Otel‘in izni alınmaksızın kullanılamaz.

Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, Nish Otel‘e ait olup, izinsiz olarak kullanılamaz.

Web sitesine girdiğiniz zaman kendinize kopya alabilirsiniz. Bilgi indirme esnasında ve kişisel amaçlar makul olduğu sürece daha sonra kullanmak üzere bu web sitesindeki bilgileri basabilirsiniz. Ticari ve çıkar amaçlı kullanım kesinlikle yasaktır.
Kesin ve yazılı iznimiz olmadan ana sayfa dışında başka bir sayfaya, bu siteyi veya başka bir bağlantıyı ekleyemezsiniz.

Herhangi bir Hiperlink Kullanımı
Bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden Nish Otel sorumlu olmayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Online oda rezervasyonu nasıl yapılır?

Online oda Rezervasyonu web sitemizin ``REZERVASYON YAP`` menüsünü kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon ile rezervasyon yapmam mümkün mü?

Tesisimizi 7 gün 24 saat esasına göre belirtilen numaralardan arayarak rezervasyon yapmanız mümkündür.

Tesisimizde hangi para birimlerini kabul ediyoruz?

Tesislerimizde Türk Lirası (₺), Amerikan Doları ($) ve Avrupa Birliği Para Birimi (€) para birimlerini kabul ediyoruz.

Çamaşırlarımı hızlı çamaşır yıkama servisi için nasıl verebilirim?

Resepsiyonu arayarak çamaşırlarınızı kuru temizlemeye gönderebilirsiniz.

Fiyatlar kaç kişi için geçerlidir?

Fiyatlarımız tüm suit seçeneklerinde 2 kişi için geçerlidir.

İLETİŞİM

Bize Ulaşın

HEMEN ARAYIN
YOL TARİFİ AL